הסיפור שלנו

basic הוא מותג עיצוב וטקסטיל לבית שנולד מתוך מפגש קוסמי בין ענת ועינת, שתי בנות ים שגילו שהן לא רק מתגוררות באותו מושב, אלא גם חולקות תשוקה טלפתית לחומרי גלם פראיים.

הן החליטו ללקט ולייצר אוסף חלומי, שיורכב אך ורק מאביזרים שהן היו רוצות עבור עצמן.

התשוקה הבוערת לעשייה והאהבה לחומרים טבעיים הובילו אותן במהרה ליצור כמעט הכל במו ידיהן.

basic נולד באביב 2009 , כסדרת מכירות עונתיות של קולקציות בוטיקיות של פריטים שענת ועינת עיצבו, תפרו, הדפיסו, גילפו, שייפו וצבעו בארבע ידיים. הקו העיצובי המובהק שפיתחו הצליח להתבלט מהר מאוד בסצנה המקומית, ולהפוך לשם דבר בסצנת אוהבי העיצוב והאדריכלות המקומיים.

השמועה פשטה והפריטים של basic עשו את דרכם לחנויות הבוטיק המובילות בישראל.

מקולקציה לקולקציה המותג גדל והתרחב, והיה ברור ש-basic צריך חלל משל עצמו. היה ברור לא פחות שהחלל הזה ימצא את מקומו במושב בו הן חיות עם משפחותיהן.

צדפים, סירות ישנות ומשוטים שנסחפו מן הים, קש, במבוק ועצי סחף אלה הם ההשראות וחומרי הגלם שמככבים בחלל החנות והסדנה שהשתיים הקימו בלב פרדס של קלמנטינות ומטעי זיתים, מוקף אנפות וסיקסקים.

משם מגיחות מדי עונה קולקציות הבית האהובות של basic. כלי בית, מטבח ורחצה, נרות, מגבות, שטיחים, תיקים, כריות נוי, ומוצר הדגל מצעים איכותיים, נעימים וממכרים, עשויים 100% כותנה אורגנית, סרוקה וסרוגה.

היום ניתן למצוא את כל הפריטים של basic בספינת האם של המותג חנות הקונספט הייחודית שבמתחם הרכבת בבית יהושוע. וגם כאן באתר.